MFR50SFRF52-270K
MFR.Part #
MFR50SFRF52-270K
JLCPCB Part #
C3433711
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS