MFR50SFRF52-26K7
MFR.Part #
MFR50SFRF52-26K7
JLCPCB Part #
C3459963
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS