MFR50SFRF52-1R82
MFR.Part #
MFR50SFRF52-1R82
JLCPCB Part #
C1754845
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS