MFR50SFRF52-1R67
MFR.Part #
MFR50SFRF52-1R67
JLCPCB Part #
C1754646
Description
-55℃~+155℃ 1.67Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS