MFR50SFRF52-1R15
MFR.Part #
MFR50SFRF52-1R15
JLCPCB Part #
C3376709
Description
-55℃~+155℃ 1.15Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS