MFR50SFRF52-15R8
MFR.Part #
MFR50SFRF52-15R8
JLCPCB Part #
C3440546
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS