MFR50SFRF52-10K5
MFR.Part #
MFR50SFRF52-10K5
JLCPCB Part #
C3456373
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS