MFR50SFRF52-0R62
MFR.Part #
MFR50SFRF52-0R62
JLCPCB Part #
C3532279
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS