MFR50SFRE52-787K
MFR.Part #
MFR50SFRE52-787K
JLCPCB Part #
C3419465
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS