MFR50SFRE52-6R81
MFR.Part #
MFR50SFRE52-6R81
JLCPCB Part #
C1754405
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.81Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS