MFR50SFRE52-634K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFRE52-634K
JLCPCB Part #
C3555262
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS