MFR50SFRE52-5R62
MFR.Part #
MFR50SFRE52-5R62
JLCPCB Part #
C3391433
Description
-55℃~+155℃ 5.62Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS