MFR50SFRE52-4M6
MFR.Part #
MFR50SFRE52-4M6
JLCPCB Part #
C1854918
Description
-55℃~+155℃ 4.6MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS