MFR50SFRE52-3M57
MFR.Part #
MFR50SFRE52-3M57
JLCPCB Part #
C1754675
Description
-55℃~+155℃ 3.57MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS