MFR50SFRE52-3M24
MFR.Part #
MFR50SFRE52-3M24
JLCPCB Part #
C1754735
Description
-55℃~+155℃ 3.24MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS