MFR50SFRE52-38K3
MFR.Part #
MFR50SFRE52-38K3
JLCPCB Part #
C3573289
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS