MFR50SFRE52-32K4
MFR.Part #
MFR50SFRE52-32K4
JLCPCB Part #
C1745800
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS