MFR50SFRE52-2M49
MFR.Part #
MFR50SFRE52-2M49
JLCPCB Part #
C1754847
Description
-55℃~+155℃ 2.49MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS