MFR50SFRE52-2K67
MFR.Part #
MFR50SFRE52-2K67
JLCPCB Part #
C1745906
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS