MFR50SFRE52-255K
MFR.Part #
MFR50SFRE52-255K
JLCPCB Part #
C3536479
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS