MFR50SFRE52-169K
MFR.Part #
MFR50SFRE52-169K
JLCPCB Part #
C3358339
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS