MFR50SFRE52-15K
MFR.Part #
MFR50SFRE52-15K
JLCPCB Part #
C1746637
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS