MFR50SFRE52-158R
MFR.Part #
MFR50SFRE52-158R
JLCPCB Part #
C3535452
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS