MFR50SFBF52-60R
MFR.Part #
MFR50SFBF52-60R
JLCPCB Part #
C1372050
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS