MFR50SFBF52-55K1
MFR.Part #
MFR50SFBF52-55K1
JLCPCB Part #
C1372057
Description
-55℃~+155℃ 500mW 55.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS