MFR50SFBF52-543K
MFR.Part #
MFR50SFBF52-543K
JLCPCB Part #
C3422358
Description
-55℃~+155℃ 500mW 543kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS