MFR50SFBF52-540R
MFR.Part #
MFR50SFBF52-540R
JLCPCB Part #
C3390852
Description
-55℃~+155℃ 500mW 540Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS