MFR50SFBF52-53K3
MFR.Part #
MFR50SFBF52-53K3
JLCPCB Part #
C3488140
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS