MFR50SFBF52-47R1
MFR.Part #
MFR50SFBF52-47R1
JLCPCB Part #
C3525760
Description
-55℃~+155℃ 47.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS