MFR50SFBF52-450K
MFR.Part #
MFR50SFBF52-450K
JLCPCB Part #
C1372504
Description
-55℃~+155℃ 450kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS