MFR50SFBF52-430K
MFR.Part #
MFR50SFBF52-430K
JLCPCB Part #
C3422989
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS