MFR50SFBF52-3K61
MFR.Part #
MFR50SFBF52-3K61
JLCPCB Part #
C3427647
Description
-55℃~+155℃ 3.61kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS