MFR50SFBF52-344K
MFR.Part #
MFR50SFBF52-344K
JLCPCB Part #
C1372443
Description
-55℃~+155℃ 344kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS