MFR50SFBF52-2M8
MFR.Part #
MFR50SFBF52-2M8
JLCPCB Part #
C1379334
Description
-55℃~+155℃ 2.8MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS