MFR50SFBF52-219R
MFR.Part #
MFR50SFBF52-219R
JLCPCB Part #
C1372329
Description
-55℃~+155℃ 219Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS