MFR50SFBF52-1R35
MFR.Part #
MFR50SFBF52-1R35
JLCPCB Part #
C1379162
Description
-55℃~+155℃ 1.35Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS