MFR50SFBF52-185R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFBF52-185R
JLCPCB Part #
C1373303
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 185Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS