MFR50SFBF52-16K5
MFR.Part #
MFR50SFBF52-16K5
JLCPCB Part #
C1372338
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS