MFR50SFBF52-149K
MFR.Part #
MFR50SFBF52-149K
JLCPCB Part #
C1372389
Description
-55℃~+155℃ 149kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS