MFR50SFBE52-9R09
MFR.Part #
MFR50SFBE52-9R09
JLCPCB Part #
C1379331
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.09Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS