MFR50SFBE52-8K66
MFR.Part #
MFR50SFBE52-8K66
JLCPCB Part #
C1372529
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS