MFR50SFBE52-8K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFBE52-8K2
JLCPCB Part #
C1372349
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS