MFR50SFBE52-887K
MFR.Part #
MFR50SFBE52-887K
JLCPCB Part #
C1372410
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS