MFR50SFBE52-7K15
MFR.Part #
MFR50SFBE52-7K15
JLCPCB Part #
C3481084
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS