MFR50SFBE52-68K9
MFR.Part #
MFR50SFBE52-68K9
JLCPCB Part #
C1372559
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS