MFR50SFBE52-5K42
MFR.Part #
MFR50SFBE52-5K42
JLCPCB Part #
C1372754
Description
-55℃~+155℃ 5.42kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS