MFR50SFBE52-57K6
MFR.Part #
MFR50SFBE52-57K6
JLCPCB Part #
C1372031
Description
-55℃~+155℃ 500mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS