MFR50SFBE52-560K
MFR.Part #
MFR50SFBE52-560K
JLCPCB Part #
C1372009
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS