MFR50SFBE52-4R75
MFR.Part #
MFR50SFBE52-4R75
JLCPCB Part #
C1378013
Description
-55℃~+155℃ 4.75Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS