MFR50SFBE52-4M22
MFR.Part #
MFR50SFBE52-4M22
JLCPCB Part #
C1378002
Description
-55℃~+155℃ 4.22MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS